Kierownik produkcji

Lokalizacja:

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków: Kierownik produkcji w branży obróbki stali- organizacja i koordynacja cyklu produkcyjnego ślusarski-spawalniczego. - wymagane umiejętności organizacji pracy, kierowania zespołem; - wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy; - wymagana znajomość branży obróbki metalu, prac ślusarsko-spawalniczych.; Inne wymagania: - wymagane umiejętności organizacji pracy, kierowania zespołem; - wymagane doswiadczenie na podobnym stanowisku pracy; - wymagana znajomość branży obróbki metalu, prac ślusarsko-spawalniczych.; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
Wynagr. maksymalne: 3,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Doświadczenie: do 1 roku

Termin składania podań: 2012-09-05 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-06 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 14200@StPr/12/0665

KONTAKT
Firma: Cht sp. z o.o.
Adres: Ilino 20, 09100 Ilino
Telefon: 23 662 14 81 w.21.601 360 617
E-mail: kadry@cichewicz.com
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Dokumenty poświadczające odpowiednie kwalifikacje, Skierowanie do pracy; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Cichewicz Teresa

źródło: EURES