Nauczyciel instruktor

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: prowadzenie wykładów dla słuchaczy szkoleń zawodowych, prowadzenie zajęć praktycznych na kursach zawodowych, praca na umowę o dzieło bez odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne, różne godziny pracy, miejsce wykonywania pracy: Wrocław i bazy zamiejscowe- pracownik zabezpiecza sobie dojazd, oferta dostępna w sali F,C; ; Wymagane umiejętności: dobra organizacja pracy; Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne lub średnie techniczne mechaniczne, 5 lat stażu pracy w zawodzie, dobra organizacja pracy, posiadanie uprawnień najwyższej klasy dla danej specjalności; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: od 2 do 5 lat

Termin składania podań: 2012-09-06 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-09-06 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 5
Krajowy nr ref.: 02640@StPr/12/3121

KONTAKT
Firma: Ośrodek szkolenia zawodowego ochotniczych hufców pracy we wrocławiu
Adres: Orzechowa 2, 50540 Wrocław
Telefon: 71-373-10-10
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: -; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Skrzydło Barbara

źródło: EURES