Hydraulik

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Instalacje centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, wody lodowej, instalacje z rur stalowych spawane lub skręcane w budynkach przemysłowych. Umowa na okres próbny następnie na czas nieokreślony. Wynagrodzenie od 8-15 zł netto/godz. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą wyłącznie tel. 696-021-524 w godz. 18:00-19:00. Kandydatury zgłaszane osobiście bez uzgodnień telefonicznych nie będą rozpatrywane!; ; Wymagane umiejętności: sprawność fizyczna; chęć do pracy; Inne wymagania: nie nadużywanie alkoholu.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 11.30
Wynagr. maksymalne: 20.80
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: od 2 do 5 lat

Termin składania podań: 2012-09-06 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-13 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 02640@StPr/12/3124

KONTAKT
Firma: Interax
Adres: Wrocław , 50552 Wrocław
Telefon: 696-021-524
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: -; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: - -

źródło: EURES