Nauczyciel biologii, chemii, wychowania do życia w rodzinie

Lokalizacja:

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków: lekcje biologii, chemii, wychowania do życia w rodzinie, inne czynności wynikające z karty nauczyciela; ; Wymagane umiejętności: uprawnienia pedagogiczne; Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie do nauczania biologii, chemii, wychowania do życia w rodzienie, dobry kontakt z uczniami;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 09/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 14220@StPr/12/0265

KONTAKT
Firma: Zespół szkół w zarębach
Adres: Zaręby , 06333 Zaręby
Telefon: (29) 753-63-28
E-mail: zszareby@wp.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv, świadectwa pracy, zaświadczenie o niekaralności, zaświadczenie lekarskie; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Zyra Alina

źródło: EURES