Elektromechanik

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: -zapewnienie ciagłości pracy maszyn produkcyjnych-bieżace naprawy i konserwacja parku maszynowego-usuwanie ewentualnych usterek.Praca w hałasie i zapyleniu; ; Wymagane umiejętności: SEP do 1 KV; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 3,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 05/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 20/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 02140@StPr/12/0695

KONTAKT
Firma: Pmi solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres: Krakowska 52, 50425 Wrocław
Telefon: 604277500
E-mail: praca@pmi-solutions.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: wykształcenie techniczne-elektromechanik/elektryk, min. 2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,uprawnienia do min. 1 KV, świadectwo kwalifikacyjne SEP; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Łukasiewicz-Janas Ewa

źródło: EURES