Asystent księgowej 166

Lokalizacja:

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków: księgowanie dokumentów w systemie Symfonia, prowadzenie kasy, rozliczanie zaliczek; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: obsługa systemu Symfonia, podstawowe zagadnienia podatkowe; Typ wykształcenia: ekonomiczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,600.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 1 roku

Termin składania podań: 30/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 20/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 14380@StPr/12/0569

KONTAKT
Firma: Agripak s.c. rokicki i szumacher
Adres: Żyrardowska 2, 96315 Wiskitki
Telefon: 605-673-767
E-mail: jola@agripak.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Brzukowska Jolanta

źródło: EURES