Nauczyciel zawodu technik prac biurowych!

Region: łódzkie

Zakres obowiązków: praca z młodzieżą niewidomą i słabowidzącą,praca w niepełnym wymiarze czasu pracy; ; Wymagane umiejętności: przygotowanie pedagogiczne; Inne wymagania: umiejętność-specjalność: zawodowe o specjalności -prawo,administracja, ekonomia,rachunkowość,tyflopedagogika; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,265.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 0

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 02/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 10610@StPr/12/3098

KONTAKT
Firma: Specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy nr 6
Adres: Dziewanny 24, 91866 Łódź
Telefon: -
Faks: 657-78-11
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: - -

źródło: EURES