Wykładowca zajęć z zakresu aranżacji terenów zielonych!

Region: łódzkie

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach z zakresu ogrodnik terenów zielonych, aranżacja terenów zielonych, projektowanie ogrodów itp,CV należy wysyłać na adres e-mail: cris.lodz@o2.pl, pocztą lub osobiście; Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe z zakresu nauk biologicznych lub pokrewne,preferowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć, komunikatywność, dyspozycyjność; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 4,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe

Termin składania podań: 01/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 03/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 10610@StPr/12/3093

KONTAKT
Firma: Centrum rozwoju i integracji społecznej sp. z o.o.
Adres: Piłsudskiego 135, 92318 Łódź
Telefon: -
E-mail: cris.lodz@o2.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv,list motywacyjny; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: - -

źródło: EURES