Szwaczka

Region: opolskie

Zakres obowiązków: Selekcja skór na poszczególne elementy pokrowców, trasowanie skór, wykrawanie skór, szycie pokrowców meblowych ze skór na maszynach szwalniczych typu Juki, DurkoppAdler.; ; Wymagane umiejętności: szwaczka; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 17/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 20/08/2012
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 16080@StPr/12/0250

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie, Szyszka Aurelia telefon: 34 3505 983 Dworcowa 4, 46300 Olesno
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES