Nauczyciel przedmiotów zawodowych mechatronicznych i matamatyki

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: zgodnie z Kartą Nauczyciela i programem nauczania; Inne wymagania: kierunek specjalność mechatronika i matamatyka informacja pośrednik pracy nr 1; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe

Termin składania podań: 10/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 04140@StPr/12/0873

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu, RAJNOWSKA MIRELLA telefon: 523332272 Wojska Polskiego 195A, 86100 Świecie
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES