Cieśla - zbrojarz

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: wymagane doświadczenie w zawodzie, prace ciesielskie i zbrojeniowe na budowach, praca w Dobroszycach (woj. dolnośląskie) I kontakt telefoniczny: 512-024-155 lub 32 291-96-25;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 15.00
Wynagr. maksymalne: 17.00
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

Termin składania podań: 02/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 03/08/2012
Liczba stanowisk: 4
Krajowy nr ref.: 24750@StPr/12/1078

KONTAKT
Firma: Przedsiębiorstwo budowlane "budirem" lucjan macek, ewa żurek sp. jawna
Adres: Kosynierów 34 A, 41219 Sosnowiec
Telefon: 291-96-25
Faks: 32 292 96 69
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny: 512-024-155 lub 32 291-96-25; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Morawska Małgorzata

źródło: EURES