Koordynator salonu firmowego

Region: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Operacje, zarządzanie sprzedażą usług, zarządzanie podległym zespołem, realizacja lokalnych działań promocyjnych. Kontakt: tel. 601 513 009; ; Wymagane umiejętności: umiejętność pracy w zespole; umiejętność organizacji sprzedaży usług; obsługa klienta; doświadczenie zawodowe min. 1 rok w zarządzaniu zespołami sprzedaży i obsłudze klienta; znajomość branży telekomunikacyjnej; znajomość technik sprzedaży; wysoka kultura osobista; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 3,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 03/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 26610@StPr/12/1648

KONTAKT
Firma: Vectra s.a.
Adres: AL. Zwycięstwa 253, 81659 Gdynia
Telefon: 601 513 009
E-mail: e.szary@vectra.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Szary Elżbieta

źródło: EURES