Elektromonter instalacji sygnalizacyjno - ppoż.

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Remont, naprawa, konserwacja instalacji ppoż.; ; Wymagane umiejętności: Doświadczenie mile widziane; SEP do 1 KV; prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: Wykształcenie średnie elektryczne, elektroniczne lub pokrewne, doświadczenie w branży BHP i PPOŻ - mile widziane. Remont, naprawa, konserwacja instalacji przeciwpożarowych.; Typ wykształcenia: elektryczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,000.00
Wynagr. maksymalne: 3,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 01/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 30640@StPr/12/1966

KONTAKT
Firma: Przedsiębiorstwo handlowo-techniczne sprzętu pożarniczego i ochronnego supon sa
Adres: Przestrzenna 6, 70800 Szczecin
Telefon: 61 848 10 31
E-mail: kadrysupon@pro.onet.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Cv, list motywacyjny; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Roth Andrzej

źródło: EURES