Mechanik pojazdów samochodowych

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Naprawa, diagnostyka samochodowa, remonty silników - samochody osobowe i dostawcze Oferta dostępna w sali F; Inne wymagania: umiejętności: naprawa samochodów, diagnostyka komputerowa, elektryka, spawanie elektryczne i gazowe (uprawnienia nie są konieczne), prawo jazdy kat. B, C; Typ wykształcenia: mechaniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
Wynagr. maksymalne: 1,900.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Doświadczenie: od 2 do 5 lat

Termin składania podań: 16/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 27/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 02640@StPr/12/3095

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Tomaszewska Agnieszka telefon: 71 7701 712 Gliniana 20-22, 50525 Wrocław
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES