Kierownik pogotowia lokatorskiego

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: Rozdział prac, rozliczanie zadań, przygotowywanie wycen, kosztorysów, kontakty z klientami, przyjmowanie zgłoszeń awarii, prowadzenie dokumentacji działu; ; Wymagane umiejętności: obsługa komputera; SEP do 1 KV; prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie elektryczne lub budowlane. Minimum 5 lata doświadczenia w samodzielnej pracy. Biegła znajomość komputera i MS Office. Uprawnienia: SEP do 1kV, prawo jazdy kat. B. Komunikatywność, nastawienia na rozwój, dyspozycyjność; Typ wykształcenia: elektryczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,775.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: od 2 do 5 lat

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 02/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 22610@StPr/12/2827

KONTAKT
Firma: Przedsiębiorstwo wielobranżowe mizan sławomir ossowski
Adres: Zbigniewa Burzyńskiego 10A, 80462 Gdańsk
Telefon: 58 346 11 87
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania: wykształcenie średnie elektryczne lub budowlane. Minimum 5 lata doświadczenia w samodzielnej pracy. Biegła znajomość komputera i MS Office. Uprawnienia: SEP do 1kV, prawo jazdy kat. B. Komunikatywność, nastawienia na rozwój, dyspozycyjność, umiejętność współpracy i kierowania ludźmi. Znajomość brznży elektrycznej i hydraulicznej. Miejsce pracy: Trójmiasto. Kontakt tel. 58 346 11 87 lub 606 909 310 w godzinach od 8.00 do 14.00.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIZAN Gdańsk

źródło: EURES