Serwisant

Region: opolskie

Zakres obowiązków: Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych , przeglądy i konserwacja myjek wysokociśnieniowych i urządzeń czyśzczących. Przyjmowanie zleceń serwisowych w siedzibie firmy. Realizacja zleceń serwisowych u klienta. Prowadzenie prac serwisowych zgodnie z harmonogramem i planem realizacji zlecenia. Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości związanych z serwisowaniem przełożonym. Nadzorowanie stanów magazynowych. Sporządzanie zapotrzebowań materiałowych9-17; praca w Opolu, ul.Przelotowa 12; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe ogółem; mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i uprawnienia elektryczne. . Umiejętność czytania schematów oraz dokumentacji technicznej. Mile widziana umiejętność diagnozowania i naprawy usterek z zakresu ele; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,600.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 24/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 25/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 16610@StPr/12/2798

KONTAKT
Firma: Hydro-press
Adres: Przelotowa 12, 45661 Opole
Telefon: 608 021 477
E-mail: biuro@hydropress.opole.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem świadectwa z poprzedniego zakładu pracy, dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje zawodowe, skierowania z PUP; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Smiech Krystian

źródło: EURES