Kierownik działu sprzedaży

Region: opolskie

Zakres obowiązków: Tworzenie, nadzór i realizacja strategii sprzedażowej oraz planów sprzedaży Osiąganie założonych celów sprzedażowych, odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe Kierowanie zespołem specjalistów ds. handlowych Pozyskiwanie nowych strategicznych klientów i kontraktów Odpowiedzialność za utrzymanie stałych, dobrych kontaktów z kluczowymi klientami; Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 3,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe

Termin składania podań: 15/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 24/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 16610@StPr/12/2788

KONTAKT
Firma: Zaberd s.a.
Adres: Bystrzycka 24, 40244 Wrocław
Telefon: 718908148
E-mail: rekrutacja@zaberd.eu
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: ---; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Mazur Maria

źródło: EURES