Dyrektor wykonawczy

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, doswiadczenie 5 lat, znajomość j.rosyjskiego, ukraińskiego biegle, zarządzanie kadrami, pozyskiwanie zleceń budowlanych, tworzenie odpowiednich raportów dla pracodawcy; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 3,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Doświadczenie: od 2 do 5 lat
Języki: rosyjski (fluent); ukraiński (fluent);

Termin składania podań: 16/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 06630@StPr/12/1579

KONTAKT
Kontakt: Miejski Urząd Pracy w Lublinie, Hec Marcin telefon: 814665238 Niecała 14, 20080 Lublin
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES