Elektromechanik

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Elektromechanik, mechanik pojazdów samochodowych, obsługa i naprawa agregatów chłodniczych samochodowych, stacjonarnych, konserwacja pojazdów i agregatów.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,800.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne

Termin składania podań: 14/10/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24640@StPr/12/1946

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Fabryczna Małgorzata telefon: 670-61-56 K.Szymanowskiego 15, 42217 Częstochowa
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES