Elektryk

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: Samodzielnie wykonywanie zleconych prac z zakresu elektryki - wymiana i montaż instalacji w budynkach, bieżące naprawy, konserwacje.; ; Wymagane umiejętności: SEP; prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie, zawodowe - kierunkowe, min.5 lat doświadczenia w samodzielnej pracy, mile widziana znajomość branży hydraulicznej, brak przeciwskazań do pracy na wysokościach, uprawnienia SEP (eksploatacji lub dozoru, pomiarowe), pr; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: od 2 do 5 lat

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 02/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 22610@StPr/12/2819

KONTAKT
Firma: Przedsiębiorstwo wielobranżowe mizan sławomir ossowski
Adres: Gdańsk , 80462 Gdańsk
Telefon: 58 346 11 87, 606 909 310
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania: wykształcenie średnie, zawodowe- kierunkowe , min.5 lat doświadczenia w samodzielnej pracy, mile widziana znajomość branży hydraulicznej, brak przeciwskazań do pracy na wysokościach, uprawnienia SEP(eksploatacji lub dozoru, pomiarowe), prawo jazdy kat. B.Miejsce pracy:Trójmiasto. Kontakt telefoniczny:58 346 11 87, 606 909 310.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Gdańsk

źródło: EURES