Konstruktor-projektant elektryk

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: wyższe, wymagane doświadczenie, znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy; Inne wymagania: wyższe, wymagane doświadczenie, znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy; Typ wykształcenia: elektryczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Doświadczenie: do 1 roku

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 22630@StPr/12/2582

KONTAKT
Firma: Słupska fabryka obrabiarek safo sp.zo.o
Adres: Szczecinska 17, 76200 Słupsk
Telefon: -
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Dzierżyńska Helena

źródło: EURES