Kierowca - pracownik produkcyjny

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków: dowożenie pracowników do zakładu pracy - trasa Brenno - Kierzno/Kierzno - Brenno (trasa stała, czas przejazdu w dwie strony 2 godziny) oraz praca na stanowisku pracownik produkcyjny; ; Wymagane umiejętności: badania psychotechniczne; prawo jazdy kat. D; kurs na przewóz osób;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 15/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 08120@StPr/12/0309

KONTAKT
Firma: Brenor s.c. bogusław rękoś, monika cichowska - rękoś
Adres: okrężna 16, 64150 Brenno
Telefon: 68 388 17 60
E-mail: biuro@brenor.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: preferowana telefoniczna forma kontaktu; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Budzińska Bożena

źródło: EURES