Kierownik

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem ludzi, organizacja pracy w zakładzie recyklingu opon,sprawowanie nadzoru nad podległymi pracownikami.Praca w systemie III zmianowym: I zm-6-14, II zm-14-22, III zm- 22-6, praca w sobotę I zm-6-14, II zm- 14-22; ; Wymagane umiejętności: Prawo jazdy kategorii B; Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1 kV; Inne wymagania: Minimum rok doświadczenia w kierowaniu zespołem ludzi. Wykształcenie w zawodzie technik mechanik lub elektryk, inżynier mechanik lub elektryk.; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 3,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 20/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 06100@StPr/12/0297

KONTAKT
Firma: Novo recykling sp. z o.o. - sp. komandytowa
Adres: GÓRNICZA 50, 21013 Puchaczów
Telefon: 791 320 045
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Dąbski Michał

źródło: EURES