Instalator systemów alarmowych

Region: podkarpackie

Zakres obowiązków: Instalacja i konserwacja systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Po przyuczeniu- projektowanie w/w systemów; Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane uprawnienia SEP 1KV, prawo jazdy kat.B.;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

Termin składania podań: 15/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 18180@StPr/12/0837

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli, Żurawska Anna telefon: 15-643-37-50 Dmowskiego 8, 37450 Stalowa Wola
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES