Elektromechanik

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: uruchamianie i wyłączanie linii, nadzorowanie pracy urządzeń wchodzących w skład linii gruntowania elektroforetycznego, usuwanie awarii mechanicznych i energetycznych, utrzymanie prawidłowych temperatur procesu technologicznego, dozowanie środków chemicznych do poszczególnych wanien, według zaleceń laboranta, uzupełnianie i wymiana kąpieli technologicznych, mycie wanien myjką ciśnieniową, pomoc przy zawieszaniu detali do malowania. Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia aktualnego CV i Listu motywacyjnego do dnia 31.08.2012 r. w Dziale Personalnym SIPMA S.A. lub wysłania na e-mail: rekrutacja@sipma.pl z dopiskiem ,,Operator. Przesłanie nam swoich danych oznacza wyrażenie zgody na: przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji spółek GRUPY SIPMA (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.; ; Wymagane umiejętności: Czytanie schematów elektrycznych; UPRAWNIENIA SEP 1KV; UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI SUWNIC; Typ wykształcenia: elektryczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 06630@StPr/12/1573

KONTAKT
Firma: Sipma s.a.
Adres: BUDOWLANA 26, 20469 Lublin
Telefon: 814414339
E-mail: rekrutacja@sipma.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV i List motywacyjny; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Franaszczuk Piotr

źródło: EURES