Brygadzista

Lokalizacja:

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków: Nadzór nad pracującymi,wydawanie poleceń, praca przy pakowaniu podrobów wołowych, prace porządkowe.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,700.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Języki: rosyjski (notions);

Termin składania podań: 03/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 03/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 14120@StPr/12/0633

KONTAKT
Firma: Zakład mięsny dobre d. staniszewski
Adres: Świdrów 13 A, 05307 Świdrów
Telefon: 25 799 22 83
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Staniszewski Dariusz

źródło: EURES