Pielęgniarka

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Opieka nad mieszkańcami DPS w Grazymach, wykonywanie zabiegów.; Inne wymagania: Wymagania pracodawcy: wykształcenie min. średnie-pielęgniarstwo, prawo wykonywania zawodu.; Typ wykształcenia: medyczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,107.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne

Termin składania podań: 14/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 31/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 28140@StPr/12/0902

KONTAKT
Firma: Dom pomocy społecznej w grazymach
Adres: Grazymy 1, 11036 Grazymy
Telefon: 89 513-14-61
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Kontak z pracodawcą telefoniczny lub osobisty.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Bąbel Cecylia

źródło: EURES