Piekarz

Region: lubuskie

Zakres obowiązków: przygotowanie ciasta do wypieku, kontrola przebiegu procesów pieczenia; ; Wymagane umiejętności: Książeczka SANEPID-u; Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe; Typ wykształcenia: gastronomiczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
Wynagr. maksymalne: 4,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 30/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 5
Krajowy nr ref.: 08610@StPr/12/1343

KONTAKT
Firma: Ppuh "jack" piekarnia bagietka - m.jackowski
Adres: Sportowa 24, 66470 Kostrzyn nad Odrą
Telefon: 957520102 w. 27
E-mail: kadry_kostrzyn@bagietka.com.pl
Faks: 957520139
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Ryś Marzenna

źródło: EURES