Logopeda

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym; ; Wymagane umiejętności: Prawo jazdy kategorii B; Pedagogiczne; Inne wymagania: doswiadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą; Typ wykształcenia: pedagogiczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 20.00
Wynagr. maksymalne: 30.00
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 5
Krajowy nr ref.: 06170@StPr/12/0483

KONTAKT
Firma: Centrum edukacji lingua krzysztof andrzej banaś
Adres: BOHATERÓW 34/22, 35112 Rzeszów
Telefon: 178524823
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv przesłane na maila lublin@firststeps.com.pl; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Ungeheuer Katarzyna

źródło: EURES