Elektromechanik

Lokalizacja:

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków: elektromechanik; ; Wymagane umiejętności: uprawnienia SEP do 1kV; Inne wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe- elektromechanik, uprawnienia SEP do 1kV, podstawowa obsługa komputera. Posługiwanie się elektrycznymi przyrządami pomiarowymi, czytanie ze zrozumieniem schematów elektrycznych, przenoszenie paczek do 30 kg. Praca w mie; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 13.36
Wynagr. maksymalne: 14.36
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 10/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 14650@StPr/12/3740

KONTAKT
Firma: Agencja pracy czasowej "tempus a"
Adres: Warszawa , 02722 Warszawa
Telefon: 22 648 16 09
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: - -

źródło: EURES