Elektronik

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie: średnie elektroniczne; doświadczenie: mile widziane; przygotowywanie elementów do sterowań dźwigów; PREFEROWANA FORMA KONTAKTU DROGA ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: halina@lift.pl; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,600.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 0

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne

Termin składania podań: 24/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 4
Krajowy nr ref.: 06630@StPr/12/1551

KONTAKT
Firma: Lubelska wytwórnia dźwigów osobowych "lift-service" spółka akcyjna
Adres: ROZTOCZE 6, 20722 Lublin
Telefon: 815289531
E-mail: halina@lift.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV na adres mailowy: halina@lift.pl; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Chęć Halina

źródło: EURES