Stażysta-informatyk

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: wykształcenie wyższe drugiego stopnia- kierunkowe, bardzo dobra znajomość z zakresu administracji systemami z rodziny UNIX (FreeBSD, OpenBSD) oraz MS Windows Server (2003/2008), znajomość zagadnień bezpieczeństwa serwerów, sieci i usług/aplikacji; licencjonowania produktów Microsoft; Active Direktory, GPO, LADP, Kerberos; systemów operacyjnych deskop MS (Windows XP i Windows 7), biegła znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN, routinf, switching, VLAN, TCP/IP, Ethernet), dobra znajomość popularnego oprogramowania serwerowego (Apacze, nginx, squid, MySQL, PostgreSQL, Hadoop), dobra znajomość języków programowania: PHP, PowerShell, SQL, Pyton, mile widziana aktualna certyfikacja Microsoft na poziomie MCITP lub MCSA; administrowanie serwerami, systemami operacyjnymi działającymi na stacjach roboczych, administrowanie siecią lokalną i urządzeniami dostępowymi ZAKRES ZADAŃ: pełna obsługa informatyczna wydziałów i oddziałów w sądzie, administrowanie serwerami, wykonywanie kopii bezpieczeństwa baz danych, administrowanie serwerami operacyjnymi działającymi na stacjach roboczych, zarządzanie, konserwacja i nadzór nad oprogramowaniem specjalistycznym i ogólno-biurowym; administrowanie siecią lokalną i urządzeniami dostępowymi do sieci LAN, WLAN, znajomość j.angielskiego; Typ wykształcenia: informatyczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,400.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Języki: angielski (notions);

Termin składania podań: 03/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/10/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 06630@StPr/12/1568

KONTAKT
Firma: Sąd okręgowy w lublinie
Adres: KRAKOWSKIE PRZDMIEŚCIE 43, 20076 Lublin
Telefon: 081 46-01-050
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Bogacz Agnieszka

źródło: EURES