Elektromechanik

Region: lubuskie

Zakres obowiązków: remonty zapobiegawcze, konserwacja i dozór urządzeń, maszyn i instalacji; rozpoznawanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń; ; Wymagane umiejętności: Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1 kV; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,550.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: od 2 do 5 lat

Termin składania podań: 18/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 08060@StPr/12/0646

KONTAKT
Firma: Ae group polska sp. z o.o.
Adres: JEDN. ROBOTNICZEJ 3, 66500 Strzelce Krajeńskie
Telefon: 957630301
E-mail: aepl@ae-group.de
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Ceglarek-Mróz Alina

źródło: EURES