Piekarz

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie wypieków i potraw regionalnych.; Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe o kierunku piekarz. Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na w/w stanowisku. Umiejętność wykonywania regionalnych wypieków i potraw. Znajomość języka ukraińskiego na poziomie komunikatywnym oraz języka angielskiego na; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,640.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Doświadczenie: od 2 do 5 lat
Języki: angielski (notions); ukraiński (fluent);

Termin składania podań: 07/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/10/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 22610@StPr/12/2842

KONTAKT
Firma: Kmar bar mleczny tadeusz kwiecień, krzysztof browarek
Adres: Pomorska 84, 80345 Gdańsk
Telefon: 58 556 27 12
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania: wykształcenie zawodowe o kierunku piekarz. Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na w/w stanowisku. Umiejętność wykonywania regionalnych wypieków i potraw. Znajomość języka ukraińskiego na poziomie komunikatywnym oraz języka angielskiego na poziomie podstawowym. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt tel. 58 556 27 12.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Kmar Gdańsk

źródło: EURES