Asystent kierownika sklepu

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za wsparcie Kierownictwa Sklepu i prowadzenie placówki pod względem obsługi klientów, prawidłowe prowadzenie dokumentacji wewnętrznej, przyjmowanie towarów oraz przygotowanie zwrotów do magazynu centralnego, a także samodzielne prowadzenie zmian pracy i delegowanie zadań.; ; Wymagane umiejętności: osiąganie wysokich wyników; budowanie efektywnych zespołów; nastawienie na rozwój podwładnych; doświadczenie zawodowe min. 6 m-cy; Doświadczenie kierownicze w sklepach dyskontowych; predyspozycje na lidera; samodzielność; wykazywanie się inicjatywą; otwartość na zmiany; umiejętność podejmowania decyzji; Inne wymagania: Okres aktualności oferty od dnia 30.07.2012 do dnia 20.08.2012. Częstotliwość kontaktów PUP z pracodawcą raz w tygodniu.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 20/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 20/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 02620@StPr/12/1304

KONTAKT
Firma: Monster worldwide polska sp. z o. o.
Adres: Postępu 15B, 02676 Warszawa
Telefon: 223-238-933
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV składać na adres mailowy: edyta.kedzierska@monsterpolska.pl w twmacie wpisać "asysytent kierownika sklepu/legnica"; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Kędzierska Edyta

źródło: EURES