Administrator systemów it

Region: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie uslug w zakresie zarządzania infrastrukturą IT Klientów w zakresie serwerów Microsoft, sieci, komputerów i oprogramowania; Inne wymagania: dośw. zawod. min. 2-3 lata na podob.stanowisku, min. 2-let. praktyka w admin.serwerami z systemem oper.Windows 2003/2008 w ramach jednolitej domeny ( Active Directory), znajom. sieci LAN (router, firewall),komplek.rozwiązywanie problemów, wdrażanie n; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,000.00
Wynagr. maksymalne: 3,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe

Termin składania podań: 28/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 32610@StPr/12/1406

KONTAKT
Firma: Firma handlowo - usługowa mikro-serwis sc r. i m.bodendorf
Adres: Bohaterów Warszawy 30, 75211 Koszalin
Telefon: 509848358
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv i list motywacyjny należy przesłać na adres e-mailowy: kuba@mikroserwis.pl Wynagrodzenie: 2000 - 3000 zł brutto + premia; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Talewski Jakub

źródło: EURES