Piekarz piecowy

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: piekarz piecowy; ; Wymagane umiejętności: z doświadczeniem w zawodzie lub absolwent; książeczka sanepidowska; Inne wymagania: piekarz piecowy; Typ wykształcenia: gastronomiczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,800.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 1 roku

Termin składania podań: 13/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 30/07/2012
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 24780@StPr/12/1179

KONTAKT
Firma: Fryderyk piernikarczyk piekarnia "honorata"
Adres: Bytomska 131, 42672 Wieszowa
Telefon: 507 597 446
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty od 8.00 do 12.00 lub telefoniczny od 8.00 do 21.00.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Piernikarczyk Fryderyk

źródło: EURES