Serwisant systemów alarmowych!

Region: łódzkie

Zakres obowiązków: Serwis techniczny systemów alarmowych. Wymagane wykształcenie elektryczno - techniczne. Istnieje możliwość przyuczenia. Zgłoszenia najpierw telefoniczne 42 683 00 27.; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,200.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 10610@StPr/12/3079

KONTAKT
Firma: Impuls
Adres: Smocza 6/8, 93520 Łódź
Telefon: 42 683 00 27
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: świadectwa kwalifikacyjne; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Boguszewski Michał

źródło: EURES