Masażysta/tka, fizjoterapeuta/tka

Lokalizacja:

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków: Masażysta/tka, fizjoterapeuta/tka; Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe, kierunek/specjalność: masaż leczniczy, fizjoterapia. Praca na ul. Marszałkowskiej na 0,5 etatu, wynagrodzenie - prowizja od obrotu, nie mniej niż 750 zł. Obowiązki: praca na stanowisku masażysty/tki, fizjoterapeuty/tk; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 750.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 20

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe

Termin składania podań: 29/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 14650@StPr/12/3845

KONTAKT
Firma: Kosmetyczno - lekarska spółdzielnia pracy izis
Adres: Marszałkowska 55/73, 00676 Warszawa
Telefon: 22 875 04 80
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Bieńkowski Andrzej

źródło: EURES