Elektryk

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: -; Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub srednie elektryczne, uprawnienia elektroenergetyczne do 3 KV; Typ wykształcenia: elektryczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe

Termin składania podań: 03/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 04610@StPr/12/3068

KONTAKT
Firma: Spółka wodna"kapuściska" oczyszczalnia ścieków
Adres: Toruńska 324, 85880 Bydgoszcz
Telefon: -
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: kontakt osobisty Oczyszczalnia Ścieków Spółka Wodna KAPUŚCISKA Bydgoszcz ul. Toruńska 324A; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: CZAPIEWSKA KRYSTYNA

źródło: EURES