Kierowca mechanik

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: praca na terenie powiatu legnickiego; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kat. D+ kod 95; Inne wymagania: Oferta ważna od 18.07.2012 r. do 17.08.2012 r.Kontakt z pracodawcą raz w tygodniu. Praca w godz. od 4.30, dwie zmiany, druga zmiana kończy się około godz.19.30.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 1 roku

Termin składania podań: 17/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 18/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 02620@StPr/12/1231

KONTAKT
Firma: P.h.u. "karmat" s.c. forgiel i forgiel
Adres: Rosochata 84, 59216 Rosochata
Telefon: 669798111
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny, CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Forgiel Dariusz

źródło: EURES