Informatyk

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: Administrowanie sprzętem komputerowym, zarządzanie strukturą logiczną i fizyczną sieci, instalowanie i wdrażanie sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania, udzielanie instruktażu i pomocy użytkownikom w zakresie obsługi sprzętu komputerowego i oprogramowania, usuwanie bieżących awarii sprzętu i oprogramowania, administrowanie serwerami, prowadzenie ewidencji i dokumentacji sprzętu i oprogramowania komputerowego.; ; Wymagane umiejętności: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE; obsługa komputera; umiejętność pracy w zespole; Inne wymagania: Praca na 1/2 etatu. Wymagania: wykształcenie wyższe I stopnia informatyczne, pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe (przeciwko kandydatowi nie może się również toczyć postępowanie o tego rodzaju; Typ wykształcenia: informatyczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 750.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 20

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 07/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 07/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 22610@StPr/12/2778

KONTAKT
Firma: Prokuratura apelacyjna w gdańsku
Adres: Wały Jagiellońskie 36, 80853 Gdańsk
Telefon: .
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Praca na 1/2 etatu. Wymagania: wykształcenie wyższe I stopnia informatyczne, pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe (przeciwko kandydatowi nie może się również toczyć postępowanie o tego rodzaju przestępstwa), znajomość budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego umiejętność instalacji sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz jego serwisowania i rozwiązywania ewentualnych problemów, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel w zakresie obsługi i konfiguracji, znajomość administracji sieci opartej na systemach Windows, umiejętność zarządzania i konfiguracji serwerów MS SQL Server, znajomość sieci komputerowych LAN/WAN, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole, umiejętność planowania i organizacji pracy, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku i pracy przy komputerze. Wymagania dodatkowe: uprawnienia administratora sieci komputerowej, umiejętność programowania baz danych, znajomość przepisów dotyczących informatyzacji administracji publicznej, półroczne doświadczenie zawodowe przy obsłudze sieci komputerowych i systemów informatycznych,umiejętność analitycznego myślenia. Wymadane dokumenty: wniosek o dopuszczenie do konkursu, kwestionariusz osobowy, życiorys, kserokopia dyplomu potwierdzających posiadane wykształcenie, kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i uprawnienia, oświadczenie kandydata, ze nie był karany i nie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe oraz o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Dokumenty należy złożyć w Prokuraturze Apelacyjnej w Gdańsku, ul. Wały Jagiellońskie 38 lub przesłać poczta w terminie do 07 września 2012 r.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Prokuratura Apelacyjna Gdańsk

źródło: EURES