Elektromonter

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: naprawa oświetlenia tablic reklamowych; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kat. B; uprawnienia SEP do 1 kV; Inne wymagania: Praca na terenie Górnego Śląska w godzinach od 7:00 do 15:00, Zasięg upowszechniania: woj. śląskie. Pora nocna 22-6; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 13/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 15/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24720@StPr/12/0818

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej, Gołębiowska Katarzyna telefon: 32 771-59-76 Ballestremów 16, 41700 Ruda Śląska
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: cv, dokumenty potwierdzające kwalifikacje; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES