Montażysta-elektryk - 480

Region: opolskie

Zakres obowiązków: Montaż maszyn i podzespołów w zakresie elektryki i pneumatyki, usuwanie usterek i naprawy maszyn; ; Wymagane umiejętności: biegła obsługa komputera - program Exel; Typ wykształcenia: elektryczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 9.00
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 28/06/2012
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 16060@StPr/12/0489

KONTAKT
Firma: Fabryka maszyn rotox sp. z o.o.
Adres: Zieleniec 69, 46034 Zieliniec
Telefon: 774693162
E-mail: info@rotox.pl.
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: świadectwa, uprawnienia; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Moskalewicz Joanna

źródło: EURES