Specjalista do spraw rozwoju sieci!

Region: łódzkie

Zakres obowiązków: Wymagany co najmniej 2-letni staż pracy w branży nieruchomości komercyjnych; znajomość prawa budowlanego, prawa o zagospodarowaniu przestrzennym i prawa administracyjnego w odniesieniu do procesów inwestycyjnych; znajomość zasad planowania przestrzennego; znajomość języka angielskiego; prawo jazdy kat. B; umiejętność analitycznego myślenia; umiejętność prowadzenia negocjacji; łatwość nawiązywania kontaktów; samodzielność; dyspozycyjność. Zadania na stanowisku: prowadzenie akwizycji nieruchomości pod nowe inwestycje; bieżąca analiza rynku nieruchomości; aktualizacja posiadanych baz danych; przedstawianie propozycji lokalizacji nowych obiektów; ocena szans realizacji projektów; prowadzenie negocjacji handlowych z właścicielami nieruchomości; pilotowanie procesu zawierania ostatecznych umów kupna/dzierżawy terenu. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres: multim@monsterpolska.pl z tematem wiadomości SPECJALISTA DS. ROZWOJU SIECI/ łódzkie; ; Wymagane umiejętności: Prawo jazdy B; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat
Języki: angielski (fluent);

Termin składania podań: 29/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 20/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 10610@StPr/12/3031

KONTAKT
Firma: Monster worldwide polska sp. z o.o.
Adres: Postępu 15b, 02785 Warszawa
Telefon: -
E-mail: multim@monsterpolska.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: - -

źródło: EURES