Elektryk

Region: małopolskie

Zakres obowiązków: Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. elektryk; ; Wymagane umiejętności: kurs-uprawnienia SEP do 1 KV; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,700.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 24/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 12610@StPr/12/3042

KONTAKT
Kontakt: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, Krzyk Joanna telefon: 12 6868105 Wąwozowa 34, 31752 Kraków
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: .; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES