Konserwator instalacji elektrycznych

Region: małopolskie

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku konserwator instalacji elektrycznych Giełda pracy dn. 13.08.2012 r. godz. 8.00; ; Wymagane umiejętności: kurs prawa jazdy kategorii B; Inne wymagania: Uprawnienia przy sieciach elektrycznych do 15 kV (D i E); Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,057.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: od 2 do 5 lat

Termin składania podań: 13/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 12610@StPr/12/3023

KONTAKT
Kontakt: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, Kruczek Agnieszka telefon: 12 68 68 174 Wąwozowa 34, 31752 Kraków
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: Giełda pracy dn. 13.08.2012 godz. 8.00 (CV + dokumenty potwierdzające uprawnienia) pokój 218; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES