Kierowca autobusu

Region: podkarpackie

Zakres obowiązków: transport pasażerów w kominikacji miejskiej, sprzedaż biletów; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kat. D; przewóz osób; Typ wykształcenia: mechaniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 1 roku

Termin składania podań: 18/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 18610@StPr/12/0956

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie, Giermański Waldemar telefon: 134361719 email: rzks@praca.gov.pl Bieszczadzka 5, 38400 Krosno.
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: cv. wyk. zawodowe mechaniczne, mile widziany staż pracy w zawodzie kierowcy autobusu, prawo jazdy kat. D, kurs na przewóz osób,; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES