Kierowca autobusu ( ż/o)

Region: małopolskie

Zakres obowiązków: -; ; Wymagane umiejętności: uprawnienia na przewóz osób; prawo jazdy kat. D; Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie na stanowisku min. 2 lata, prawo jazdy kat. D, kurs na przewóz rzeczy, aktualne uprawnienia kierowcy, przewóz osób na trasie Żabno-Tarnów, praca od 5.00 wg czasu pracy kierowców, umowa na okres próbny, wynagrodzenie 1800,- br;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,800.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 13/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 30/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 12630@StPr/12/2619

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie Filia w Żabnie, Boksa Beata telefon: 14645-69-43 Rynek 17, 33240 Żabno
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES