Zastępca dyrektora (hr).

Region: małopolskie

Zakres obowiązków: Sukcesywne planowanie i zapewnianie możliwości rozwoju dla pracowników - identyfikacja kluczowych stanowisk, identyfikacja potrzeb szkoleniowych i współpraca z zespołem szkoleniowym dla stałych interwencji i monitorowania skuteczności, dostosowanie polityki korporacyjnej do lokalnego prawa przed wdrożeniem i wzrost zadowolenia pracowników, zapewnienie dostępności środków na rosnące wymagania dla nowych projektów, wdrażania strategi HR.; Inne wymagania: Umiejętność zarządzania zespołem osób - potwierdzona w okresie minimum jednego roku, doświadczenie w firmie międzynarodowej mile widziane, wysokie zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów, komunikatywność.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 8,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Doświadczenie: od 2 do 5 lat
Języki: angielski (fluent);

Termin składania podań: 02/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 03/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 12640@StPr/12/2250

KONTAKT
Kontakt: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego, Wilkołak Joanna telefon: 12 299 74 28 Mazowiecka 21, 30037 Kraków
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES